Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Слот Book of Ra є вельми популярним і визнаним серед численних ігрових пристроїв у світовій індустрії азартних ігор, зокрема в казино Слотокінг. Цей автомат був створений компанією Novomatic і, попри свою тривалу історію, продовжує залишатися фаворитом серед азартних гравців.

🧾 Ключові деталі слоту Book of Ra

Характеристика Опис
Модель автомата: Book of Ra
Компанія-виробник: Novomatic
RTP: 96%
Волатильність: Середня
Рік створення: 2007
Функція автогри: Присутня
Множники: Відсутні
Ігровий процес Доступність
Кількість барабанів: 5
Лінії виплат: 9
Максимальний виграш за оберт: 150х
Символ Wild: Присутній
Символ Scatter: Присутній
Бонусні ігри: Відсутні
Безкоштовні оберти: Присутні

🧾 Сюжет та візуалізація

Сюжет гри обертається навколо давньоєгипетської міфології. Гравці вирушають у пошуки таємничої "Книги Ра", яка служить ключем до невимовних багатств давнього фараона. Візуальне оформлення слота захоплююче і вишукане, включає анімаційні елементи та приємне звукове оформлення.

🎰 Геймплей

Слот Book of Ra оснащений 5 барабанами та 10 виплатними лініями, надаючи можливість робити ставки на будь-яку кількість з них. Задача гравця — утворювати виграшні комбінації символів на активованих лініях для отримання призів.

💰 Іконки та бонусні функції

Ігрові символи включають зображення давньоєгипетських божеств, артефактів і спеціальні бонусні символи. Основний іконкою гри є "Книга Ра", яка функціонує як "дикий" символ та "скаттер". Вона може заміщати інші символи та активувати бонусні раунди з безкоштовними обертаннями.

В бонусному раунді гравець отримує 10 безкоштовних обертань, під час яких "Книга Ра" може розширюватися, заповнюючи цілі ряди, що значно збільшує шанси на великі виграші. Також у слоті передбачена функція "гра на ризик", де можна спробувати подвоїти свій виграш, передбачаючи колір або масть карти.

💥 Грати безкоштовно в Book of Ra


Грати на гроші

💥 Огляд

Слот Book of Ra відзначається своєю захоплюючою сюжетною лінією та великими можливостями для виграшу, що робить його улюбленцем серед гравців по всьому світу. Ця гра приваблює завдяки своїм м'яким звуковим супроводом, високоякісній графіці та динамічному геймплею. Book of Ra стане відмінним вибором для тих, хто цінує ігрові автомати з історичною тематикою. Однак необхідно пам'ятати про можливість втрати коштів і важливість відповідальної гри з встановленням ставкових лімітів.

X
ГРАТИ БОНУС