Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

90K Yeti Gigablox

Грати на гроші

Огляд 90K Yeti Gigablox

Повна назва цієї захоплюючої гри, 90k Yeti: Gigablox, веде нас у засніжені гірські масиви, де команда альпіністів зустрічається з лякаючим Йеті у онлайн-казино Слотокінг.

90-кілограмовий Йеті: Gigablox пропонує шість барабанів із загальною кількістю 46 656 шляхів для виграшу. Гра має неймовірний потенціал, пропонуючи виплати до 90 000 разів вище від ставки, незважаючи на високу волатильність та трохи нижчий RTP у 95,5%. Механізм Gigablox дозволяє отримувати один або кілька великих барабанів, з символами розміром 2x2 або 3x3, що підвищує шанси на формування виграшних комбінацій. Також у грі є дикі символи, випадкові модифікатори та скатери, які активують безкоштовні обертання.

Основні характеристики слота 90K Yeti Gigablox

Характеристика Опис
Назва гри: 90K Yeti Gigablox
Розробник: 4ThePlayer
RTP: 95.5%
Волатильність: Висока
Рік випуску: 2021
Автоматична гра: Доступна
Множник: Доступний
Геймплей Наявність
Кількість барабанів: 6
Кількість ліній виплат: 46,656
Максимальна виплата за спін: 90,000x
Wild символи: Доступні
Scatter символи: Доступні
Бонусна гра: Доступна
Безкоштовні обертання: Доступні

90k Yeti: Розміри ставок та призи в Gigablox

Ваші ставки у грі 90k Yeti: Gigablox можуть варіюватися від 5 до 400 UAH. У деяких країнах існує можливість прямої покупки доступу до безкоштовних спінів за додаткову плату.

Мабуть, згодитеся, що 90k Yeti: Gigablox пропонує захоплюючий головний приз. Виграш у розмірі 90 000 разів більше вашої ставки є вражаючим для будь-якого слота, але є деякі недоліки.

Перш за все, цей слот на реальні гроші має низьку частоту виграшних раундів, близько 22%, тому багато ігрових раундів не принесуть виграшних комбінацій. RTP також трохи нижчий за середній – 95,50%, а волатильність висока, як це і передбачалося.

90k Yeti: Ігрові особливості в Gigablox

Важливу роль у грі відіграє механіка Gigablox, яка в кожному раунді обирає принаймні два барабани для появи мега-символів. Інколи ці мега-символи можуть займати до 4х4 клітинок на барабанах.

Також варто згадати про засніжені символи. Деякі символи на барабанах будуть покриті снігом. Єті, що стоїть поруч, може вдарити ногою, змушуючи сніг падати, відкриваючи при цьому один тип символів на всіх засніжених клітинках. Цей процес називається Yeti Reveal і відбувається випадково, зазвичай діючи як блокатор більшу частину часу.

Ще одна випадкова подія, яка може відбутися, - це Снігова буря, яка включає перемішування барабанів і часто призводить до формування виграшних комбінацій.

Третій модифікатор — це Giga Summon, який вводить в ігрове поле спеціальний барабан, що займає чотири колонки (4x4 символи).

Логотип безкоштовних спінів із зображенням слідів Йеті на снігу виступає в ролі скаттера та відкриває двері до основної функції гри. Отримати доступ до цієї функції можливо, зібравши мінімум 5 таких скаттерів, при цьому кожен символ скаттера дає одне безкоштовне обертання.

Під час безкоштовних обертань вам гарантовано буде активовано один із двох модифікаторів — Giga Summon або Snowstorm.

Тема та дизайн

Головним героєм цього слота є Йеті, якого можна побачити поряд із барабанами на лівій стороні екрана. Він зображений не як миле істота, а як загрозлива фігура, готова застосувати свої зуби та кігті проти персонажів на барабанах. Серед преміальних символів — троє альпіністів, а також зображення мотузки, альпіністської кирки, намету і валетів (10-A).

Висновок

90k Yeti: Gigablox вражає своїми особливостями і великим джекпотом, однак низький RTP та висока волатильність роблять його більш придатним для досвідчених гравців.

X
ГРАТИ БОНУС